OpenID Profile (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Export
vi: Xuất

en: Field
vi: Trường

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Handler
vi: Bộ quản lý

en: Operation
vi: Thao tác

en: View user profile.
vi: Xem hồ sơ người dùng.

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.

en: Revert
vi: Trở lại

en: PHP code
vi: Mã PHP

en: @user's picture
vi: Ảnh của @user

en: (default)
vi: (mặc định)
