OpenID Profile (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Password
af: Wagwoord

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Operation
af: Operasie

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Revert
af: Rol terug

en: @user's picture
af: @user se prentjie
