OpenID Profile (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Password
be: Пароль

en: Export
be: Экспарт

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Anonymous
be: Ананім

en: Operation
be: Аперацыя

en: View user profile.
be: Прагляд профіля карыстальніка.

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: @user's picture
be: @user малюнак карыстальніка
