OpenID Profile (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Password
fi: Salasana

en: Export
fi: Vie

en: Field
fi: Kenttä

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Handler
fi: Käsittelijä

en: Operation
fi: Toimenpide

en: View user profile.
fi: Näytä käyttäjäprofiili.

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: PHP code
fi: PHP koodi

en: @user's picture
fi: Käyttäjän @user kuva

en: (default)
fi: (oletusarvo)
