OpenID Profile (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Export
gl: Exportar

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Operation
gl: Operación

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Revert
gl: Volver

en: PHP code
gl: Código PHP

en: missing
gl: perdido

en: @user's picture
gl: Imaxe de @user
