OpenID Profile (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Password
hu: Jelszó

en: Field
hu: Mező

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Handler
hu: Kezelő

en: Operation
hu: Művelet

en: View user profile.
hu: Felhasználói profil megtekintése.

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: PHP code
hu: PHP kód

en: missing
hu: hiányzó

en: @user's picture
hu: @user képe
