OpenID Profile (7.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Password
id: Sandi

en: Export
id: Ekspor

en: Field
id: Bidang

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Anonymous
id: Anonim

en: Operation
id: Operasi

en: View user profile.
id: Lihat profil pengguna.

en: The changes have been saved.
id: Perubahan sudah disimpan.

en: Revert
id: Kembali

en: missing
id: hilang

en: @user's picture
id: Avatar @user
