OpenID Profile (7.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Export
kk: Экспорт

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Operation
kk: Операция

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті
