OpenID Profile (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Export
km: នាំចេញ

en: Field
km: វាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: View user profile.
km: មើល​ទម្រង់​អ្នក​ប្រើ ។

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: @user's picture
km: រូបភាព​របស់ @user
