OpenID Profile (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Password
oc: Senhal

en: Export
oc: Exportar

en: Field
oc: Camp

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Operation
oc: Operacion

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: Revert
oc: Restablir

en: PHP code
oc: Còde PHP

en: missing
oc: mancant

en: @user's picture
oc: Retrait de @user
