OpenID Profile (7.x-1.0-beta3) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View user profile.
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਪਰੋਫਾਇਲ ਵੇਖੋ

en: @user's picture
pa: @user ਦੀ ਤਸਵੀਰ
