OpenID Profile (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Password
ro: Parolă

en: Field
ro: Câmp

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Handler
ro: Operator

en: Operation
ro: Operație

en: View user profile.
ro: Vezi profilul utilizatorului.

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Revert
ro: Revenire

en: PHP code
ro: Cod PHP

en: missing
ro: lipsește

en: @user's picture
ro: imaginea utilizatorului @user
