OpenID Profile (7.x-1.0-beta3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.
