OpenID Profile (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Export
sk: Exportovať

en: Field
sk: Pole

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Handler
sk: Manažér

en: Operation
sk: Operácia

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Revert
sk: Vrátiť

en: PHP code
sk: PHP kód

en: missing
sk: chýba

en: @user's picture
sk: Obrázok používateľa @user
