OpenID Profile (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: Export
sl: Izvoz

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Revert
sl: Povrni

en: @user's picture
sl: Slika za %user
