OpenID Profile (7.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: View user profile.
sr: Преглед профила корисника

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.
