OpenID Profile (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Password
sv: Lösenord

en: Export
sv: Exportera

en: Field
sv: Fält

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Handler
sv: Hanterare

en: Operation
sv: Funktion

en: View user profile.
sv: Visa användarprofil.

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: Revert
sv: Återställ

en: PHP code
sv: PHP-kod

en: @user's picture
sv: Bild för @user
