OpenID Profile (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Export
cy: Allfudo

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: OpenID
cy: IDAgored
