OpenID Profile (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Password
fil: Hudyat

en: Export
fil: Luwasin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: The changes have been saved.
fil: Ang mga pagbabago ay napangalagaan.
