OpenID Profile (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Password
fr: Mot de passe

en: Export
fr: Exporter

en: Field
fr: Champ

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: Handler
fr: Gestionnaire

en: Operation
fr: Opération

en: The changes have been saved.
fr: Les changements ont été enregistrés.

en: Revert
fr: Rétablir

en: PHP code
fr: Code PHP

en: missing
fr: manquant

en: Field: @label
fr: Champ : @label

en: (default)
fr: (par défaut)
