OpenID Profile (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Operation
hi: काम

en: The changes have been saved.
hi: बदलाव कर दियें गयें है।

en: Revert
hi: वापिस लाएँ

en: OpenID
hi: ओपेन-आईडी
