OpenID Profile (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: PHP code
lt: PHP kodas
