OpenID Profile (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
