OpenID Profile (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Export
ast: Esportar

en: Field
ast: Campu

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Operation
ast: Operación

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Revert
ast: Desfacer
