OpenID Profile (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Password
ja: パスワード

en: Export
ja: エクスポート

en: Field
ja: フィールド

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Operation
ja: 操作

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。

en: Revert
ja: 戻す

en: PHP code
ja: PHPコード
