OpenID Profile (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Field
ta: புலம்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Operation
ta: செயல்

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.

en: Revert
ta: முன்நிலைக்கு மாற்றுக

en: OpenID
ta: திறந்தகுறி
