OpenID Profile (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Password
cs: Heslo

en: Field
cs: Pole

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Handler
cs: Ovladač

en: Operation
cs: Operace

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Revert
cs: Vrátit

en: PHP code
cs: PHP kód
