OpenID Profile (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: Export
fa: استخراج

en: Field
fa: فیلد

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Operation
fa: عملکرد

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Revert
fa: بازگشت
