OpenID Profile (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Operation
gu: કાર્યો
