OpenID Profile (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Export
hy: Արտահանել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:
