OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Password
is: Lykilorð

en: Export
is: Flytja út

en: Field
is: Svæði

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: View user profile.
is: Skoða prófíl notanda.

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.
