OpenID Profile (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Password
jv: Sandhi

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Operation
jv: Operasi

en: View user profile.
jv: Tampilna profil panganggo.

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Revert
jv: Baléknā

en: @user's picture
jv: Foto @user's
