OpenID Profile (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು
