OpenID Profile (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Operation
ku: کردار

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی
