OpenID Profile (7.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Password
lv: Parole

en: Export
lv: Eksportēt

en: Field
lv: Lauks

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Operation
lv: Operācija

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Revert
lv: Atgriezt

en: PHP code
lv: PHP kods

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls
