OpenID Profile (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Password
ru: Пароль

en: Export
ru: Экспортировать

en: Field
ru: Поле

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Handler
ru: Обработчик

en: Operation
ru: Действие

en: The changes have been saved.
ru: Изменения сохранены.

en: Revert
ru: Вернуть

en: PHP code
ru: PHP-код

en: missing
ru: отсутствует

en: Field: @label
ru: Поле: @label
