OpenID Provider (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Identity
el: Ταυτότητα
