OpenID Provider (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Update
et: Uuenda

en: Site
et: Sait

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Identity
et: Identiteet
