OpenID Provider (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Update
he: עדכון

en: Site
he: אתר

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Identity
he: זהות
