OpenID Provider (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Site
lt: Svetainė

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti
