OpenID Provider (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Update
sv: Uppdatera

en: Site
sv: Webbplats

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: Identity
sv: Identitet

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.
