OpenID Provider (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Update
da: Opdatér

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: Identity
da: Identitet

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt
