OpenID Provider (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Update
hu: Frissítés

en: Site
hu: Webhely

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Identity
hu: Azonosító

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.
