OpenID Provider (7.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Update
it: Aggiorna

en: Site
it: Sito

en: Last access
it: Ultimo accesso

en: Identity
it: Identità
