OpenID Provider (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Update
nl: Bijwerken

en: Site
nl: Website

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Identity
nl: Identiteit

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: More information about this issue.
nl: Meer informatie over dit probleem.

en: You are being logged into %site, would you like to continue?
nl: U gaat inloggen op %site, wilt u doorgaan?

en: Yes; just this once
nl: Ja; alleen deze keer

en: Yes; always
nl: Ja; altijd
