OpenID Provider (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Update
ru: Обновить

en: Site
ru: Сайт

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: Identity
ru: Идентификатор

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: Settings saved.
ru: Настройки сохранены.

en: You are being logged into %site, would you like to continue?
ru: Вы осуществляете вход на сайт %site, продолжить?

en: Yes; just this once
ru: Да, только в этот раз

en: Yes; always
ru: Да, всегда

en: OpenID login
ru: Войти по OpenID
