OpenID Provider (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Update
uk: Оновити

en: Site
uk: Сайт

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Identity
uk: Особисті дані

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: OpenID
uk: Служба OpenID

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.

en: Session expired
uk: Сесія закінчилась

en: Auto release
uk: Автоспуск

en: You may login to other OpenID enabled sites using %url
uk: Можна реєструватись до інших OpenID сайтів використовуючи %url

en: administer openid provider
uk: керування провайдером openid

en: OpenID Provider
uk: Провайдер OpenID

en: Configure settings for the OpenID Provider.
uk: Налаштування для провайдера OpenID

en: OpenID login
uk: Вхід OpenID

en: OpenID sites
uk: Сайти OpenID
