OpenID Provider (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Update
ca: Actualitza

en: Site
ca: Lloc

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Identity
ca: Identitat

en: Session expired
ca: Ha expirat la sessió

en: You are being logged into %site, would you like to continue?
ca: Esteu iniciant sessió a %site, voleu continuar?

en: Yes; just this once
ca: Sí; només aquesta vegada.

en: Yes; always
ca: Sí; sempre.

en: OpenID login
ca: Inici de sessió amb OpenID
