OpenID Provider (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Update
es: Actualizar

en: Site
es: Sitio

en: Last access
es: Último acceso

en: Identity
es: Identidad

en: Enable debugging
es: Habilitar depuración

en: Settings saved.
es: Configuración guardada.

en: manage own openid sites
es: administrar sitios openid propios
