OpenID Provider (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Update
gl: Actualizar

en: Site
gl: Sitio

en: Last access
gl: Último acceso

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.
